La Nicotoria Haut De Villa T4
| Gratis Wi-Fi Gratis Wi-Fi i rummet | Gratis parkering | Incheckning/Utcheckning Snabbincheckning/-utcheckning |
| Simbassäng Utomhusbassäng | Barnvänligt Barnsängar Lekhage Leksaker | Luftkonditionering |
| Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
La Nicotoria Haut De Villa T4 Deshaies med 3 sovrum erbjuder en pool och närhet till de Deshaies Botanical Garden, som ligger ungefär 3 km bort. Villan med 3 badrum, som ligger ungefär 10 minuter med bil från Beach Ferry, har en terrass med utsikt över havet.
Gästerna kan besöka MKG Center Nautique som ligger ungefär 3,1 km bort, medan Grande-Anse Beach finns ungefär 3,2 km bort.
Här erbjuds utsikt över havet. I badrummet finns även en separat toalett och en dusch. Det finns hårtorkar, badmössor och badlakan för gästernas komfort.
Här finns matplats med köksutrustning, såsom vattenkokare, kylskåp och köksredskap. Restaurangen Chez Ketty, som serverar ett brett utbud av måltider, ligger ungefär 12 minuters promenad bort. Den närmaste busshållplatsen är Le Sommet, belägen invid villan.
- Flygplatser
- Pointe-a-Pitre Le Raizet46 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Gratis parkering
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Snabbincheckning/-utcheckning
- Inga husdjur
- Rökdetektorer
- Nyckelåtkomst
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
- Picknickområde/bord
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Solsängar
- Solterass
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Pool med utsikt
- Grunda delen
På rummet
- Gratis Wi-Fi i rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- Matbord
- Strykservice
- Tvättmaskin
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
- Barnsängar
- Lekhage
- Bordsspel
- Leksaker
Hotellregler
- Information om extrasängar
- Inga extrasängar tillhandahålls i ett rum.
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller La Nicotoria Haut De Villa T4 en trådlös internetanslutning?
Ja, La Nicotoria Haut De Villa T4 erbjuder Wi-Fi. - ❓
Finns det ett kök på La Nicotoria Haut De Villa T4?
Ett komplett kök finns på La Nicotoria Haut De Villa T4. - ❓
Tillåter La Nicotoria Haut De Villa T4 husdjur?
La Nicotoria Haut De Villa T4 tillåter inte husdjur. - ❓
Vilken utsikt erbjuds på La Nicotoria Haut De Villa T4?
Utsikten över havet erbjuds till gästerna på La Nicotoria Haut De Villa T4.